Volný čas v domově seniorů Pohodlí

 • Pro imobilní seniory jsou v plánu různé sezonní výlety za kulturními památkami, návštěvy divadla, kulturních akcí ( např. Smetanova Litomyšl). Po domluvě se správcem, vás může odvézt třeba na celodenní výlet např. do Litomyšle, kde pobudete celý den a večer v domluvenou hodinu si pro vás přijede. Navazujeme spolupráci se základní a mateřskou školou - děti budou docházet za našimi klienty kteří budou již upotáni na lůžko.
 • Ve společenské místnosti, kde jsou 2 televize, se budou uskutečňují další kulturní akce ( oslavy narozenin, vánoce, velikonoce apod.). Každý senior si může v rámci svých možností a schopností založit vlastní zahrádku, pěstovat zeleninu, květiny. Kdykoliv jsou možné návštěvy rodiny, příbuzných, známých, kamarádů – pro tento účel máme připravené pokoje na přespání vašich hostů.
 • Když budete chtít s rodinou oslavit nějaké výročí, bude vám po domluvě rezervována společenská místnost, zajištěno občerstvení, nebo slavnostní večeře. V letních měsících si oslavu můžete užít na zahradě při grilování a vaše návštěva může přespat třeba pod stany. Po domluvě se správcem, vás může odvézt třeba na celodenní výlet např. do Litomyšle, kde pobudete celý den a večer v domluvenou hodinu si pro vás přijede.
 • Nová Ves 96
  Pohodlí
  570 01 Litomyšl

  organizace:
  Merkuria union s.r.o.
  Šafaříkova 717, Hradec Králové 500 02